Yasal Uyarı 16NİS
Yasal Uyarı
YASAL UYARI 1.) Sitelerimizde kesinlikle büyücülük üfürükçülük ve nüshacılık hizmeti verilmemektedir. Site ve sosyal medya hesaplarımızın amacı kuran ayetlerini dua ve esmaları kendi okumak ve yazmakla uğraşmak istemeyenler için tarafımızdan yazılıp göndermektir.
Besmele Şerifin 19 'lu Vefki 14MAY
Besmele Şerifin 19 'lu Vefki
Besmele Şerifin 19 'lu Vefkini ve daha fazlasını sizde kendinize özel olarak yaptırabilirsiniz
BURÇ İLMİ 18ARA
BURÇ İLMİ
Burç İlmi günümüzde astroloji, akademik anlamda tamamıyla kişilerin doğum anındaki gezegen konumlarıyla karakteristik özellikleri arasındaki bağlantıyı açıklayan bir araştırma sahasıdır
HAVÂSS İLMİ NEDİR 18ARA
HAVÂSS İLMİ NEDİR
Havass İlmi, Cenab-ı Hakk’ın yarattığı alemlerin maddi ve manevi boyuttaki özelliklerinden yararlanılarak, yaratılanlara çözümler sağlayan bilim dallarının genel ismidir.
ASTROLOJİ İLMİ 18ARA
ASTROLOJİ İLMİ
Astroloji, dilimize çevrildiğinde yıldız bilimi olarak adlandırılan ve gökyüzündeki 12 burcun, gezegen hareketlerinin insanın yapısını, yaratılışını nasıl etkilediğini araştıran, fal ve büyücülükle ilgisi olmayan gerçek bir bilimdir.
Vefk Nedir 18ARA
Vefk Nedir
Vefk, tevafuk kelimesinin kökünden gelir. Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme. Tevafuk; birbirine uygunluk, muvafık oluş, nizamlanmış biçimde birbirine uygun olma
Tıkla Ara
Whatsapp Yaz!

Ledünni ve Havas İlmi Dair Ne Varsa imasibrahim.com'da var.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.